KONST / Litografier / Färgserigrafi 12847020
nr 1284 7020
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 131/250. Motivet: 57x80 cm
Kondition: glaset med intorkad tejp
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:40
26/10 13:17:57
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj